Hakkımızda

          

1980’li yıllarda kurulan firmamız,  kuruluşunu takiben ilk 10 yıl süreçte genellikle, Ege Bölgesi’nde hizmet veren kamu hastanelerinin ihalesine iştirak ederek, tedarikçi sıfatı ile hizmet vermiştir. Yaklaşık 35 yılın üzerinde sektör deneyimin ikinci 10. yılında ise dünyada inove edilmiş spesifik ürünleri araştırıp, tespit ve analiz ederek ithalat yoluyla tüm ülke pazarına sunmuştur. İş hayatımızın son 15 yılında ise, bazı yardımcı hammaddeleri ithal ederek, internet sayfamızda sergilenen ürünlerin üretimini ülkemizde gerçekleştirmekteyiz.

2005 yılı itibarı ile tüm ulusal ve uluslararası standardizasyon belgelerine sahip olup 85’den fazlaya ülkeye ihracat yapmaktayız. Firmamız yüzde 60 yurtiçi ve yüzde 40 yurtdışı pazar payı ile müşteri portföyüne her geçen gün yeni müşteriler kazandırmaktadır. 

Firmamız yaptığı inovasyon çalışmalarından dolayı 2007 yılında inovasyon ödülüne, ülke ekonomisine yaptığı katkılardan dolayı; 2009, 2012 ve 2013 yıllarında ihracatın yıldızları, ve 2012 yılında da istihdam ödüllerine layık görülmüştür. Başarılarımızın her adımını firmamızın geleceğini yapılandırmada temel taşı olarak görmekteyiz.

Müşterilerimizin memnuniyetini sağlama mesuliyeti ve sorumluluğu, her geçen gün ciddi bir şekilde devam etmekte olduğundan, tüm çalışanlarımızla birlikte müşteri odaklı çalışmayı bir prensip olarak benimsedik. Çalışanlarımızın her bireyi kendi sorumluluğunda olan bölüm ve görevde en mükemmel şekli ile hizmet vermektedir.

Gelecek

Firmamız,  iş ahlakı ve aşkı, ülke ve üretim sevdası,  samimiyet, insan ve çevreye değer verme… gibi prensiplere sahip olmasından dolayı  tüm çalışanlarının, müşterilerinin ve tedarikçilerinin güvenine layık olmuştur, bu yüzden firmamızın geleceği güvence altındadır.

Ayrıca, mevcut ürün pörtföyünde lider olan firmamız, bu başarısını uluslararası pazara taşıyarak ‘’Dünya Markası’’ olma yolunda kararlı bir şekilde ilerlemektedir. Hedeflerini gerçekleştirmek amacıyla son 10 -15 yıl içerisinde çalışan sayısını 15 – 20 kat arttırarak 120’den fazla kişiyi istihdam eden firmamız,  gelecek 10 – 15 yıl içerisinde çalışan sayısını aynı oranda arttırmayı hedeflemektedir.

Misyonumuz;

* Hedef belirlemek ve hedefe yönelik yönetim tarzını benimsemek,

* Sürdürülebilir müşteri memnuniyetini sağlamak,

* Sektöründe ulusal ve uluslararası alanda lider olmak,

* AR-GE çalışmalarına devam ederek, her geçen gün ürün kalitesini artırmak,

* Kendi kendini yöneten çalışanlar yetiştirmek, onları desteklemek için gereken katkıyı sağlamak,

* Çalışanları ile birlikte, toplumsal değerlere sahip çıkmak ve duyarlı olmak. 

Vizyonumuz;

* Dünya pazarında  TÜRK Markası “EGEMEN INTERNATIONAL” ile lider olmak.

Geri Dön